444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Firma Tescil Sorgulama

Firma Tescil Sorgulama

Firma tescil sorgulama ile, isimler özellikle şahıs şirketlerinde marka olarak vergi dairleri ve Ticaret Odaları tarafında unvan biçimde uygulanana isimler ilk önce sistem Patent şirketimiz danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında tescil işlemi yapılmadan önce, marka tescil prosedürlerine uygunluğu durumu kesinlikle araştırılacaktır. Sistem Patent şirketimiz sizlere bir ayrıcalık olarak sunduğu hizmetler kapsamında tescil sorgulama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
 
Sistem Patent şirketimiz, firma tescil sorgulama ile, marka şeklinde uygulanan firma isimlerinin araştırılması aşağıdaki veritabanımız üzerinden yapılmakta ve önceden müracaatı yapılmış ya da tescil edilen markalar ile var olan benzerlik, anımsatma tehlikesinin varlığının mutlak süretle sorgulanması gerekmekte ve şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
 
Ayrıca kişi firmaları, ilgili kişiler üzerine tescil edildiğinden dolayı gerek isteyerek gerekse istemeyerek diğer kişilere ait marka haklarına ihlal olarak kullanımların olması durumundan açılacak ister maddi isterse manevi anlamda davalar hatta ceza davaları, tescilli markanın kullanımı bırakılsa dahi sonuçlarını çekmek zorunda kalabilirsiniz.
 
Firma tescili sorgulama işlemleri, müracaat yapılmadan tescilli marka kullanılması önemli zararlara sebebiyet açacağından, kullanıma sunacağız firma isimlerinin araştırması işin ehli marka patent vekil firmamız danışmanlığından yapılması yararınıza olacaktır.
 
Sistem Patent marka vekili firmamız, firma tescili sorgulama uygulamamız ile sürekli olarak sizlere katkı sunmaktayız. Tescilli markalar sebebi ile kullanılması suç olan fakat diğer firmalarca kullanılması istenen marka vasfındaki firma isimleri, gerek tescil şartları sağlamakta gerekse güçlü marka algısı oluşturabilecek ekstra ekler yetkililerimizi tarafında yapılacaktır.
 
Firma tescili sorgulama işlemi, uzmanlarımız tarafından yapılırken, hem alan ismi hem de marka bulmanıza destek sağlamaktadır.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.