444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

İsim Tescili

İsim Tescili

İsim tescili, marka patent, isim patenti, isim tescil gibi kullanılan bu tür kelimeler, Marka Tescili  anlamına gelmektedir. Marka tescil konusunda kaliteli ve tescil garantili hizmet sunan Sistem Patent şirketimiz sizlere markaların tescil edilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
İsim tescili yani marka tescili yapılabilmesi için Sistem Patent Marka Vekili firmamız danışmanlığından müracaat işlemi yapılabilir.
 
Marka Vekili Ofisimiz üzerinden marka tescil müracaatı yapmak daima avantaj sağlayacaktır. Çünkü Tescil işlemi 10 ay kadarlık bir sürede tamamlanan ve takibi edilmesi gereken zorlu bir süreçtir. Sistem Petent şirketimiz sizler adına bu süreçleri takip ederler. 
 
İsim tescil söylenince, internette domain yada alan ismi şeklinde algılansa bile burada üzerine odaklanacağımız, bir birey, işletme ya da şirkete ilişkin işletme isminin ne manaya geldiği ve marka anlamında tescili konusu olmasıdır.
 
Yeni bir tasarımın marka sürecinde yerini alabilmesi ve sağlıklı şekilde ilerleyebilmesi açısından İsim Tescili işlemi oldukça öneme sahiptir. İsmin, ürünün veya ilgili hizmet açısından isim tescili yapılması durumundan kullanılan isim ve ya o isme benzer özellik taşıyan isimler diğer  kişiler ya da firmalar bünyesinde kullanılamayacaktır. Bu doğrultuda ismin niteliği ve özgün olması daima korumaya alınmış olacaktır. İsim tescili yapılabilmesi açısından yetkili kuruluşlardan biri olara Sistem Patent şirketimize müracaat edilmesi gerekmektedir. 
 
Yapılacak olan müracaatta talep edeceğimiz evraklar ve bilgiler eksiksiz şekilde tamamlaması takdirinde değerlendirme aşamasından olan bu müracaat olumlu bir şekilde analiz edilecek ve isim sahibi kişi ve ya şirket isim tescili veya markaların tescil işlemini tamamlamış olacaklardır.
 
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.