444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Patent Kanunu

Marka Patent Kanunu

Marka patent kanunu kapsamında marka müracaatlarının başlatıldığı yetkili kuruluş olarak Sistem Patent şirketimiz sizlere yasa kapsamında tüm desteği sağlamaktadır. 
 
Türkiye'de icra eden gerçek ve tüzel bireyler ya da enstitüye kayıtlı Marka Vekili Sistem Patent şirketimiz aracılığı ile de müracaat işlemlerini de başlatabilirler. Marka başvurusu önem verilmesi ve itina yapılması gereken, geri dönüşü yapılmayan aşamadır. Tescil sürecinin konunun uzmanı yetkili vekil firmamız tarafından yürütülmesi büyük önem arz etmektedir.
 
Marka patent kanunu ismi ile de söyleme gelen Marka Kanunu veya Marka Tescil Kanunu; tescile konu markaların, tescil işlemi sonuca bağlanması akabinde yapılacak ve yapılması gerekecek tüm prosedürün ve işlemlerin bulunduğu süreçleri kapsar. Tescil ile kayıt altına alınan markalar, sahiplerine marka patent kanunu içerisinde öngörülen belirli kullanım hakları kazandırmaktadır. Marka hukuku çerçevesinde daha fazla bilgi edinebilmeniz açısından Marka ve Patent Vekili Sistem Patent firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.
 
Marka ve Patent Vekili Sistem Patent olarak, Marka Hukuku çerçevesinde bünyemizde hizmet veren marka avukatlarımız aracılığı ile bizim için değerli marka ve buluş sahiplerimize hizmette sınırımız  aşarak ve kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz.
 
10 Ocak 2017’de onaylanan Sinai Mülkiyet Kanunu akabinde Marka ve Patent Sistem Patent olarak sizlere destek verdiğimiz tescil ve danışmanlık hizmetlerimiz alt bölümde yer almaktadır.
  • Markaların tescil edilmesi mahiyetinde marka sorgulaması yapılmakta ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir
  • Yapılacak marka müracaatları maksimum 2 saat içerisinde başlatılmaktadır
  • Yetkilendirilmiş vekil firması olmamız aracılığı ile, yapılacak müracaatlar e-imza ile online olara gerçekleştirilebilir
  • Online müracaat yapabilmeniz açısından gerek mesai gerekse tatil kısıtlaması yapılmaksızın, yani yıl içinde 7 gün 24 saat boyunca müracaat işlemleriniz yapabilirsiniz
  • Marka ve Patent vekil firmamızın kadrosu profesyonel hukuklardan kuruludur
  • Müracaatlar, marka patent yasası uzman hukukçularımız nezdinde izlemesi yapılmaktadır
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.