444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Tescil Başvuru Sorgulama

Marka Tescil Başvuru Sorgulama

Marka tescil başvuru sorgulama, marka sorgulama, marka tescil sorgulama gibi işlemleri şirketimiz danışmanlığında yaptırabilirsiniz. Tescil başvuru aşamasına geçmeden önce, konu markanın benzerlik sorgulaması işlemidir. Sistem Patent şirketimiz sizlere bir ayrıcalık olarak hizmete sunduğu sorgulama işlemini ile artık evinizde, işyerinizde oturduğunuz yerden de yapabileceğiniz gibi en sağlılık ve kesin sonuç için şirketimizin uzmanlarımız tarafından yapılmasında fayda vardır.
 
Marka sorgulama hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Profesyonel kişilerden destek almadan kendiniz de yapabilirsiniz ama bu işlem profesyoneller yardımı ile yapıldığı takdirde marka açısında daha sağlıklı sonuç teşkil edecektir. 
 
Marka tescil müracaatı yapılmadan önce, korunması talep edilen konu markanın, kararlaştırılan sınıfta ön araştırmaya tabi tutulması, benzeri veya aynılarının, başkaları tarafından tescil ettirilip ettirilmediği durumun hakkında bilgi edinmek açısından yapılması gerekmektedir. 
 
Bu işlem için marka ön araştırması formumuzu doldurması ve tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Bu kapsamda yetkililerimiz ilgili araştırmada bulunarak kısa zamanda tarafınıza dönüş yapacaktır.

Marka tescili sorgulama, üretilen ürün veya hizmetlerin kapsamı, hitap ettiğiniz kitleye ulaşması açısında önemlidir. Marka tescil başvuru sorgulama uygulaması da buna istinaden yapılmalıdır. 
 
İlk etapta markanızın, ürün ya da hizmetinin kapsayacağı sınıf belirlenecek. Ardından sıra isim araştırması yapılması gerekmektedir. İlk önce alınmak düşünülen ismin önceden tescil edilmişlik durumu kontrol edilmesi açısından sorgulama işlemi gerçekleşir. Bu işlem önemlidir ve bu sebepten dolayı titizlik ile yapılması gerekir. 
 
Marka tescil başvuru sorgulama mutlaka Sistem Patent şirketimiz gibi uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Gözden kaçan en ufak hata markanın iptaline sebebiyet verir. Bu konuda firmamızdan hizmeti alabilirsiniz.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.