444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Tescil Bedeli

Marka Tescil Bedeli

Marka tescil bedeli konusu, vekil ücreti, marka harç tutarı ve marka tescil belgesi hazırlama tutarı olarak 3 ana başlıkta değerlendirilebilir. Marka vekillerinin ücret politikalarına ilişkin olarak vekil ücretlerinde değişkenlik göstermekle birlikte, Marka harç tutarı yıl içinde sabit kalır ama her yıl yayınlanarak marka sahiplerine duyurulur. Başvuru edilecek sınıf adetine ilişkili olarak başvuru harç tutarında artış yaşanmak ve belge kararı çıktığında belge düzenleme noksan harcı yatırılmaktadır.
 
Vekil ücreti, verilen hizmet, profesyonellik ve tescil garanti hizmetler kapsamında firmalar arasında değişmektedir. Sistem Patent şirketimiz yıllardır sektörde hizmet vermemizden dolayı kazandığımı tecrübe, bilgi birimi ve tecrübemiz ile sizlere sunacağımız kaliteli danışmanlık hizmetimiz her keseye uygun ücretler ile vermekteyiz
 
Marka Tescil Bedeli içinde yer alan marka tescil belgesi, alınabilmesi için müracaattan itibaren marka sorgulama yapılması, resmi onayın alınması ve marka tescili açısında verilen tescil belgesinin alınmasını da kapsayan geniş zaman dilimidir. Bu zaman marka adı, kullanım yeri ve pek çok değişkene bağlı değişim gösterir. bu süreçlerde yapılan çalışmaların şahıs veya kurumlara oluşturduğu mali konu ile de marka tescil ücreti oluşur. 

Marka tescil fiyatı içinde yer alan bu ücretin bir kısmı müracaat esnasında ve belge alamadan evvel bir kısım şeklinde talep edilebilir. Çabucak marka tescilini tamamlamak ve kısa sürede belge almayı düşünüyorsanız konu açısından Sistem Patent şirketimizden danışmanlık alarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 
 
Marka tescil bedeli size başvuru tutarı, marka araştırması aşamasında verilen hizmet, bu işte görevlendirilen personel ile marka tescil belgesi tutarı da içinde yer alan teklif şeklinde verilecektir. Sistem Patent şirketi olarak ödemeler konusunda sizler  anlayış göstermekteyiz.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.