444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Online Tpe Marka Sorgulama

Online Tpe Marka Sorgulama

Marka sorgulama, almak istediğiniz bir ismin ya da logonun diğer firmalarınkinden farklı olmasını sağlaması amacı tescil edilerek piyasada yer edinebilmek için online yani çevrimiçi olarak sorgulamanın yapılmasıdır. Online tpe marka sorgulama veya Online Marka Sorgulama işlemi, Sistem Patent şirketimizin sitesi yer alan sorgulama ekranını kullanılarak yapılır.
 
Tercih ettiğini bir ismi Marka ve Patent Vekili Sistem Patent firmamızın eşliğinde ya da kendiniz online olarak te sorgulayabilirsiniz. Patent şirketimizin yapacağı sorgulama sonrasında şayet, isim, tescilli markalar sınıfında yer almıyorsa bu isme başvuru yapabilirsiniz.
 
Online tpe marka sorgulama ya da online marka sorgulama uygulaması uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. 
 
Online Marka Tescil Sorgulama, müracaat sahibinin Kimlik bilgileri, telefon numarası ve adres, gerekmektedir. Marka, ortak marka olması durumunda, vekâletnamede ortakların tümünün imzası yer almalıdır, fakat şahsi ise önceden marka tescil ettirmiş birinin vekâleti ile yalnızca marka vekâletnamesi doldurulmalıdır. Marka müracaatın eğer logo ile yapılıyor ise logonun örneği de dosyaya ilave edilmelidir.
 
Online tpe marka sorgulama,  Sistem Patent şirketimizin sorgulama ekranımızdan çevrimiçi sorgulama uygulamamızı kullanarak yapabiliriz. Karşınıza gelen formu eksiksiz doldurarak ulaşmayı düşündüğünüz yere gidebilirsiniz. Online başvurusu, oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabileceğiniz bir uygulamadır. Marka ismi sorgulama, markanızın ait olduğu sınıfta, tecile uygunluk durumunu gösterir. Şayet tescile uygun bulunmaması durumunda zaten değişik bir isim ile sorgulanır.
 
Tescil ettirmek istediğiniz marka, eğer değişik marka içinde geçmesi durumunda o marka siz markanız ile aynı sınıfta bulunması durumunda ret hükmü gelme durumu yüksektir. Du kapsamında marka sorgulama işlemi Sistem Patent şirketimiz danışmanlığında uygulaması ret hükmünü bertaraf edecektir.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.