444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Patent Vekili Danışma

Patent Vekili Danışma

Sınai Hakların yönetimi oldukça karmaşık, vakit alan ayrıca uzmanlık gerektiren işlemler  olmasından dolayı mutlaka Patent Vekili Danışma hizmeti alınmasını önermekteyiz. Genel olarak çok miktarda marka, patent ve tasarım başvurusunda  bulunan firmaların tüm başvuruların takibini kendilerinin yapması sağlıklı sonuç almasını imkansız kılar.
 
Takibin iki şekli mevcuttur, ilki kuruluşun kendi bünyesinde patent departmanı oluşturması, diğer ise Patent Vekili Sistem Patent firmamızdan, etkin olarak hizmet almaktır.
 
İlk seçenek, genellikle ülkemiz şartları dikkate alındığında pek çok firma açısından gereksiz maliyet oluşturmaktadır. Günümüzde bazı yoğun şekilde teknoloji üreten kuruluşlar bu yolu kullanmakta, hatta onlar bile pek çok hususta anlaştıkları vekillerden destek almaktadır.
 
Bu destek isteği genel olarak firma bünyesinde patent departmanı oluşturulması ve uzmanlık isteyen işlerin vekile iletilmesi konularında yapılmaktadır. Örneğin, Sistem Patent şirketi olarak, bazı firmalara bu konuda verimli bir şekilde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 
Diğer seçenek ise, senelik Patent Vekili Danışma anlaşması patent sahibi ile bizim aramızda, tescile konu edilecek bir durum olması ile sizi arama ve tescil yapmamızı talep etmeden çok daha ileri ilişki kurulmasını temin etmektedir. Zira, profesyonel vekil Sistem Patent şirketimizden bu hizmeti alınıyorsanız, vekillik firmamız bir uzmanını sözleşme yapılan kuruluşa tahsis edecek, uzmanımız ilk başlata kuruluşun yapısını ve ürünlerini hakkında bilgi sahibi olmakta, uzmanımız mutlaka belirli günlerde ziyaret etmektedir.
 
Sistem Patent bünyesinde barındırdığı uzman vekillerle Patent alma öncesi veya sonrası arge öncesi veya sonrası tam bir danışmanlık sağlar, Bunlar,

Patent Vekili Hizmetleri

  • Başvurusu yapılacak bir buluşun patent analizinin yapılması
  • Teknik çizimlerinin kontrol edilmesi
  • Başvurusu yapılmış eksik bildirim alan buluşların revize edilip tekrar gönderimi
  • Başvurusu yapılmış patentlerin takibi
  • Ulusal başvurusu yapılmış patentlerin uluslararası başvurularının yapılması
  • Uluslararası patent sistemleri konusunda yön gösterme
  • Uluslararası patent başvurularının her aşamada takibi gibi konularda hizmet vermektedir.

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.