444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Tescil Takip

Marka Tescil Takip

Marka tescil takip işlemini de kapsayan marka tescili, yoğun yazışmaların yapılmadığı uzun ve meşakkatli süreçler bütünüdür. İlk önce tescile konu ettirmek istediğiniz ilgili isim veya logonun benzeri olup olmadığı araştırılmalıdır. Marka vasfı ile kullanılması planlanan imge daha önceden tescile konu edilip edilip edilmediği hakkında bilgi sahibi olunacaktır. Tüm bu işlemleri araştırmak ile belirlediğiniz harf, kelime, rakam gibi imgelerinde marka vasfı taşıması amacı ile tescile konu edilesi açısından çabalamak ve gayret etmeniz gerekir. 
 
Marka Bülteni yayın aşamasından başarı ile geçerek istediğimiz markayı tescil ettirebildik. Tescil süreci esnasında da 2 ay süre boyunca marka, bültende yayına çıkarıldı. Fakat marka tescil ettirilmesi ile bu kadar uğraş kapsamında daha işimiz sonuçlanmaz.
 
Sistem Patent şirketi olarak, marka sahiplerimizin marka tescil takip işlemlerini her ay periyodik şekilde yapmaları bir hayli zor işlemdir. Markanın aynısı yada ayırt edilmesi çok güç ölçüde benzerlik teşkil eden markaları belirlemek ve bu kapsamında itiraz işlemlerini başlatmak profesyonellik gerektiren iştir. 
 
Bu gerekçe ile marka sahiplerimiz haklarının sürerliliği bakımından Marka ve Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz, yalnızca tescil ve itiraz işlemlerini yapmasının yanında sınırsız olarak benzer marka tescil takip hizmeti de vermekte ve marka sahiplerimizi zor durumda bırakma olasılığı yer alan markaları belirleyerek marka sahiplerimize rapor şeklinde sunmaktayız. Üstelik bu işlem açısından danışmanlık ofisimiz tarafından aylık olarak ücret talebinde bulunmamaktayız. 
 
Ücret kısmı ile, marka sahiplerimizin itiraz işlemini başlaması durumunda yapacağımız itiraz işlemleri akabinde ücret talep edeceğiz. 
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.

Smiley face
--%>