444 22 41
 • İngilizce
 • Almanca
 • Türkçe
/tarihce.aspx

Tarihçe

Sistem Patent Anonim Şirketimiz, 1999 yılında Sınai Mülkiyet hakları olan Marka, Patent ve Tasarım vekillik hizmetleri ve telif hakları tescili alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
Yurtiçinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana, Antalya, Eskişehir, Manisa illerinde olmak üzere yurt dışında ise Almanya ve Rusya’ da merkezlerinde hizmet vermekteyiz.
 
Sınai Mülkiyet hakları alanında firmalara Türkiye ve dünya pazarlarında yön gösterme ve dünya pazarlarında bu hakları kazanması konusunda en yeni teknoloji ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
 
Bünyesinde barındırdığı lisans ve lisansüstü mezunu personel ile ve sürekli eğitim felsefesi ile iç eğitimlerle firmalara en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
 
Bu doğrultuda Global Iso 9001 Kalite Yönetim sistemi ve Iso 10002 Müşteri Memnuniyet Standardını uygulayan alanında Türkiye de ilk ve tek firmadır. Uluslararası denetim firması tarafından periyodik olarak kendisini sürekli iyileştirmeyi amaç edinerek denetime tabi tutmaktadır.
 
Yine Türkiye’de TSE 13340 Marka ve patent Danışmanlık standardına sahip ve Tse tarafından periyodik olarak denetime tabi bir şirkettir.
 
Yine müşterilerinin sadece bu hakları edinim değil hakları elde ettikten sonraki hakların korunması ve tecavüzü ile ilgili gerek ulusal gerekse Uluslararası alanda karşılaşacağı hukuki süreçlerle ilgili deneyimli hukukçuları ile müvekkillerine destek vermiştir.

Neden Sistem Patent?

 • Konusunda uzman insan kaynağı ve vekiller çalıştırması,
 • Her biri alanında uzman hukukçuları bünyesinde barındırması,
 • Sektöründe ilk Iso 9001,Iso 10002 ve TSE 13340 standartlarına sahip olup sürekli denetime tabi olması,
 • Başta yurtiçinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana, Antalya, Eskişehir, Manisa illerinde olmak üzere yurt dışında ise Almanya ve Rusya’ da direk kendi personeli ile hizmet vermesi,
 • Marka, Patent, Tasarım ve Telif hakları ile ilgili binlerce referansa sahip olması,
 • Kendisine ait binlerce Marka, Patent, Tasarımı bünyesinde barındıran ve sürekli güncellenen veri tabanı ile ile müşterilerine hizmet vermesi,
 • Web tabanlı CRM ve ERP iş yazılımı uygulamaları ile müşteri ilişkilerini sürekli kontrol altında tutması ve bunları müşterilerine de bir şifre ile açması müşterilerinin de sürekli işleri ile ilgili bilgilendirme altyapısına sahip olması,
 • Sadece tescil süreci değil Buluşlar ile ilgili değil tescil sonrası  hizmet markaları olan  İnnovascope Patent İzleme ,  Markanaliz Marka İzleme ve Takip, TasarrımScope Tasarım İzleme ve Tasarım Takip ve Uluslararası Marka Takip Markanaliz  markaları ve hizmet programları ile müşterilerine sektöründeki gelişmeleri ve rakip analizleri ile anlamlı veriler sunabilmesidir.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.

Smiley face
--%>