444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Tasarım Uzman Vekil Danışmanlık

Tasarım Uzman Vekil Danışmanlık

Tasarım uzman vekil danışmanlık konusunda ilk şu belirtelim. Kuruluşlar her dönem rakiplerine kıyasla piyasada üstünlük elde etmek ve bu durumu sürdürülebilir bir finansal sistem oluşturabilmek adına fark oluşturan tasarımlar geliştiriyor. Bu tasarımlar yaşantımızın her alanında yer alan ve günlük yaşantımızı etkileyen ürünler olmasından dolayı diğer firmalar nezdinde hedef alınabilmektedir. Bu şekilde bir durum kapsamında rakip işletmeler tasarımınızı icra ederek ürün tasarlayabilirler. 
 
Bu duruma mani olmanın tek alternatif tasarım uzman vekil danışmanlığı kapsamında tasarım tescil başvurusu yapılmasının ardından tasarımları tescil ettirerek koruma altına alınmasıdır. Bu sayede tescilinizin özelliğine ilişkin olarak değişmekle beraber ülkemizde veya tüm dünya genelinde tasarımınız koruma kapsamına alınacak ve tescilli tasarımınız Marka imajınıza sunduğu katkısı neticesinde firmanız güvenle yükselmeye devam edecektir.
 
Marka Ve Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz gerek Yurt içi gerekse Yurt dışı Tasarım Tescili konusunda hizmetlerimiz ile işletmelerin tasarımlarını dünya çapında koruma kapsamına alacak tecrübe ve bilgi birikime sahibiz. Sistem Patent şirketimiz, tasarım tescili sonrasında yürütülecek aşamada meydana gelecek benzer tasarım müracaatlarına da anında müdahalede bulunarak tasarımınızın özgünlüğünün korumaya alınmasına uzun vadede yardımcı olmaktayız.
 
Tasarım uzman vekil danışmanlık konusunda Sistem Patent şirketimizin endüstriyel tasarımlarınızın tescil ile korunması aşamalarında öncesi ve sonrasında tam bir danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Tasarım Danışmanlık Kapsamında Verdiğimiz Hizmetlerimiz;

  • Bulunduğunuz sektör analizinin yapılması
  • Hedeflenen ürün üzerinde yapılacak yeniliklerin tescil boyutu
  • Yurt dışı sektörel analiz yapılması
  • Tescil öncesi yapılması gerekenler

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.

Smiley face
--%>