444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Patent Bülten Yayın Takibi

Patent Bülten Yayın Takibi 

Türkiye'de Patent Bülteni, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yayınlanan resmi yayındır.. Patent Bülteni, Türkiye'de başvurulan patent, faydalı model başvurularının ve ilanlarının yayınlandığı bir kaynaktır.
 
Patent Bülteni yayın takibi hizmeti, bu bülteni düzenli olarak takip eden ve içerisinde yer alan patent, faydalı model, başvuruları hakkında bilgi sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet, genellikle patent araştırması yapmak isteyen, benzer veya ilgili alanlarda yeni gelişmeleri takip etmek isteyen veya rekabet analizi yapmak isteyenler tarafından kullanılır.

Patent Bülteni yayın takibi hizmeti:

İçerik Teslimi: Yayın takibi hizmeti ile  belirli periyotlarla Patent Bültenindeki ilgili yayınlar derlenerek içerik teslim edilir. Müşteri bu şekilde bülteni takip etmek zorunda kalmaz ve önemli bilgilere daha kolay erişebilir.

Analiz ve Raporlama:  Patent Bülteni'nde yer alan başvurular ve ilanlar hakkında detaylı analizler ve raporlar sunulur. Bu analizler, başvuruların teknik detaylarını, başvuru sahiplerini, ilgili patent ailesini, başvuru tarihlerini ve diğer ilgili bilgileri içerir. Müşteriler, bu raporlar sayesinde patent trendlerini ve rekabet durumunu daha iyi anlayabilirler.
 
Hukuki Danışmanlık: Patent Bülteni yayın takibi hizmeti ile bilgi sağlamakla kalınmaz, aynı zamanda patentler ve markalarla ilgili hukuki danışmanlık da sunulur. Müşteriler, başvuru yapma süreçleri, patent ihlalleri ve diğer hukuki konularda destek olunur.
 
Patent Bülteni yayın takibi hizmeti, Türkiye'de patent ve marka başvurularıyla ilgili güncel bilgilere erişmek ve bu bilgileri daha etkin bir şekilde kullanmak isteyen kişi veya kuruluşlar için faydalı bir hizmet olabilir.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.

Smiley face
--%>