444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Patent Avukatı

Patent Avukatı

Patent avukatı, buluş sahiplerinin tescilleri ile elde etmiş oldukları yasal hakları koruma kapsamında alan, patentlerin pazardaki yasa dışı icra edilmesine mani olan, patentler açısından açılan davalarda buluş sahiplerini temsilciliğini yürüten avukat veya avukatlardır. Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz avukatlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.
 
Medya, elektronik, telekomünikasyon, ilaç, finans, teknoloji, otomotiv, inşaat, gayrimenkul ve enerji gibi çeşitli alanlarda çok sayıda patent açısından başvuru yapılması akabinde, patent avukatı personelimiz, mız güçlü birikime haiz olması ve ulusal ve ülkeler arası vizyonda sürekli güncellenen patent işlemlerini izlenmektedir. 
 
Patent avukatı hizmetimiz ile, patent yasasına başvurulup ülke bazlı patent koruması alarak; Fikir ürünü yaratının ve yaratım sonucu elde edilen ürünlerin tanınmasına vesile olmaktadır. Buluş işlemleri topluma teşvik ve özendirilmeye çalışılmaktadır. İcat sahibine ödül verilerek patent alınması teşviklenmelidir. Araştırma, geliştirme neticeleri açıklanarak teknik bilginin yaygın hale getirilmesi sağlanmaktadır.
 
Patent avukatı ya da patent yasa alanında uzman şirketimiz; patentler ile alakalı tüm yasal hazırlık ve işlemleri, patent müracaatı, tescili, patent müracaatına itiraz, lisans devri, patent sicilinde ad ve adres/nevi değişikliği, tescil hak ihlali işlemlerinin izlenmesi, tescil rehni, patent hakkına tecavüz durumunda ihtiyati tedbir, el koyma türü yasal işlemleri başlatmaktayız. Avukatımız, bu işlemler öncesinde, koruyucu yasal danışmanlık sağlayarak anlaşmazlıklar ve yasal uyuşmazlıkları doğmadan belirleyerek mani olmayı amaç edinmektedir. 
 
Avukatlarımız, anlaşmazlıklar ve yasal uyuşmazlıkları gereken tedbirler rağmen çözülemediği ve yasal sürece konu olduğu durumlarda da öngörülü ve hazırlıklı bulunarak  sürece katılarak yaşatılan haksızlıkların bertaraf edilmesi ve adaletin sağlanmasına açısından çalışmaktadır.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.

Smiley face
--%>