444 22 41
 • İngilizce
 • Almanca
 • Türkçe

Tasarım Tescil Hizmetleri

Tasarım Tescil Hizmetleri

Tasarım tescil hizmetleri, günümüz dünyasının en önemli işlemler arasında yerini almaktadır. Büyük veya küçük ölçekli firma yada kişiler, tasarımları üzerinde  haklarını tescil ettirmediyse, kısa zamanda ilgili tasarımlar taklide konu edilir ve sonuçta da var olan müşteri kaybedilir. Bu tür istenmeyen vaziyetler ile karşılaşmamak açısında tasarım tescil işlemlerini yaptırmanız gerekir.

Tasarım Tescil Sorgulama

Tescil işlemleri konusunda kaliteli çözüm sunan tescil konusunda uzman firmamız, güncel alternatifler ile kısa sürede tescil belgesini alabilmektedir. Ülkemizde size tescil belgesi Marka Ve Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz danışmanlığında verilecektir. Tasarımlarını tescil ettirmeyi talep edenler Sistem Patent şirketimize başvurmalıdır. Fakat başvuru süreci açısından bilgi sahibi olmayan firmalar ile çalışmak, neticeye varamazlar. Bu gerekçe bir Sistem PAtent şirketimiz tescil konusunda en doğru adrestir.. İşin ehli şirketimizin ile hareket etmek, bu hususta kesin sonuçların alınmasına nail olunacaktır. 

Tasarım tescil hizmetleri, tasarım sahipleri açısında finans dünyasındaki garantör konumundadır. Kısaca, tescil alınmadan yola çıkanlar, kısa zamanda taklide konu olacak ve piyasada yok olmaya mahkum olacaktır. Bu gerekçe ile dünya genelinde tasarım firmasın olmanın en mühim şartı, tescil işlemlerini yaptırmaktır. Şirketimiz sizlere tasarım tescili yanında tasarım, patent, marka ve pek çok özel çalışma eserlerine uzmanlarımız tarafından alternatif sunulmaktadır.

Tasarım tescil hizmetleri kapsamında, tasarım tescilini en uygun ücretler karşılığında yapan firmamız, tecrübeli vekillerimiz önderliğinden  İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri, Adana, Mersin, Antalya, Eskişehir, Bursa ve diğer büyük şehirlerimizde’ de hizmet vermektedir. Marka ve Patent Vekili Sistem Patent şirketimize müracaat açısında ücretsiz olarak tasarım tescil sorgulaması yapıldıktan sonra tarafınızdan alt kısımda yer alan evrakları isteyerek en hızlı şekilde işlemlerine başlayacağız.
 1. Gerekli Belgeler
 2. Başvuru Formu
 3. Vekâletname
 4. Tasarım Talep Beyanı
 5. Tasarıma Ait Tarifname
 6. Tasarımın resmi veya fotoğrafı

Tasarım tescil hizmetleri kapsamında Yaptığımız İşlemlerimiz İse;

 1. Tasarım tescil Müracaatı
 2. Tasarım Tescil Yenileme
 3. Adres, Nevi  ve Unvan değişikliği
 4. Tescilin Devri
 5. Lisanslama
 6. Veraset intikal
 7. Suret çıkarma

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.

Smiley face
--%>